Cena a termíny

Chata Žiar – Rajecká Lesná

VYPREDANÉChata Uhorčík – Terchová

Termíny:

Cena: 295 €/osoba/8 dní (z toho 7 nocí)


Cena zahŕňa:

  • tréner/lektor (minimálne dvaja na celý pobyt)
  • škola servisu a údržby biku, zabezpečuje Specialized
  • výživový poradca a kondičný tréner: školenie o správnej výžive športovca a cyklistu, kompenzačné a silové cvičenia
  • 7x ubytovanie v chatách
  • plná penzia
  • ľahká údržba bicyklov (lepenie, drobné opravy)
  • darček od Petra Sagana 

Cyklistický kemp Petra Sagana – v tomto roku už V. ročník pre chlapcov a dievčatá vo veku od 8 do 18 rokov. Kemp ponúkame pre deti so zručnosťami v horskej cyklistike. Garantom cyklistického kempu je Mgr. Peter Zánický tréner Petra Sagana až do juniorského veku. Cieľom cyklistického kempu je oboznámiť účastníkov s „trikmi“ v horskej cyklistike v malebnej prírode Malej Fatry respektíve Strážovských vrchov, kde trénoval aj Peter Sagan.

Ako sa zlepšiť v jazde do kopca? Ako zjazdovať v teréne?… a veľa ďalších „malých“ tajomstiev cyklistiky odhalíme počas tohto kempu. Celodenný program v krásnej prírode značenými cyklochodníkmi, na výber sú značené cyklotrasy v celkovej dĺžke viac ako 600 km. Večerné prednášky o športovom stravovaní, zlepšovaní kondície a pozrieme si tiež prezentáciu o začiatkoch Petra Sagana. Účastníci si môžu na mieste vyskúšať aj bicykel Petra Sagana na ktorom súťažil na Majstrovstvách sveta v horskej cyklistike!!


Garanti kempu:

Mgr. Peter Zánický – vyštudoval UMB v Banskej Bystrici, Pedagogickú fakultu – odbor telesná výchova. Aktívne pracuje v cestovnom ruchu ako sprievodca. V minulosti učil telesnú výchovu a absolvoval množstvo letných táborov a športových sústredení ako športový tréner a pedagóg. Trénoval Petra Sagana od jeho začiatku kariéry až do prestupu do tímu Liquigas(spolu 10 rokov). Počas jeho trénerskej kariéry sa Peter Sagan stal Majstrom sveta v horskej cyklistike.

Ing. Peter Chrapčiak – majiteľ chát v Terchovej, ktorý dlhoročne pracuje v oblasti cestovného ruchu a značenia cyklotrás a rozvoja cykloturistiky v Malej Fatre. Aktívne pracuje aj v oblastnej organizácií cestovného ruchu Malá Fatra.

Pavol Pápež – bývalý cyklista Cyklistického spolku Žilina, kde jazdil aj Peter Sagan

Mgr. Tomáš Stránsky – bývalý cyklista Cyklistického spolku Žilina, kde jazdil aj Peter Sagan. Absolvent Fakulty Telesnej výchovy a športu. Držiteľ najvyššieho trénerského vzdelania v cyklistike.